gtfs.pro
Search
Search
Map
News & Updates
Transport API
Sign In
Home
News & Updates
Contact us
Home
France
Hauts-de-France
Pas-de-Calais
Saint-Omer - Routes
Location
50.748, 2.261
Local time
06:18:47
Timezone
Europe/Paris
DST started
31 Mar 2024 (Forward 1 hour)
DST ends
27 Oct 2024 (Back 1 hour)
Buses
1
Ligne 1 : Saint-Omer (Gare) > Longuenesse (Campus)
2
Ligne 2 : Saint-Omer (Gare) > Helfaut / Hallines
3
Ligne 3 : Saint-Omer (Gare) > Arques (Malhôve)
4
Ligne 4 : Saint-Omer (Gare) > Longuenesse (Centre Commercial)
5
Ligne 5 : Clairmarais (Mairie) > St-Martin-lez-Tatinghem (Emmaüs/Mairie)
6
Ligne 6 : Saint-Omer (Gare) > Arques / Blendecques
421
Hesdin / Fauquembergues / Saint-Omer
422
Lumbres / Saint-Omer
511
Ligne 511 : Isbergues (Molinghem Gare) > Aire-sur-la-Lys / Saint-Omer
904
Dunkerque / St Omer
904E
Dunkerque / St Omer Express
904S
Dunkerque / St Omer
922S
Dunkerque / Drincham
923
Bollezeele / St Omer
923S
Bollezeele / St Omer
927S
Cassel / Hazebrouck
928
Buysscheure / Hazebrouck
928S
Buysscheure / Hazebrouck
929
Renescure / Hazebrouck
929S
Renescure / Hazebrouck
4705
Clg du Bredenarde / Audruicq
4711
Etbs Privés / Coulogne / Guînes
4729
Etbs Privés/ Fruges / Radinghem
4734
Etbs / Saint-Omer / Longuenesse
4735
Etbs [Nord Est] / Lumbres
4736
Etbs [Nord Ouest] / Lumbres
4737
Etbs [Sud Est] / Lumbres
4738
Etbs [Sud Ouest] / Lumbres
4828
Ecole L. Blum / St-Martin-lez-Tatinghem
4937
Rpi 133 / Quercamps
4938
Rpi 132 / Quelmes
4939
Rpi 111 / Seninghem
4940
Rpi 131 / Wismes
4942
Rpi 116 / Ouve-Wirquin
Rail Services
Arras - Calais Ville
Calais Ville - Arras
Calais Ville - Hazebrouck
Calais Ville - Lille Flandres
Hazebrouck - Calais Ville
Lille Flandres - Calais Ville
Lille Flandres - Saint-Omer
Saint-Omer - Lille Flandres
K71
Lille Flandres - Saint-Omer - Calais Ville
P54
Calais Ville - Arras
P71
Calais Ville - Hazebrouck
Stops
1
2
3
4
5
6
...
8
Le Lobel 2 (Arques)
6
Le Moulin (Saint-Martin-LEZ-Tatinghem)
5
Le Moulin (Saint-Martin-LEZ-Tatinghem)
5
Le Sénéchal (Hallines)
2
Lederzeele - 5 Chemins
923S
Lederzeele - Haene Berg
904S 923 923S
Lederzeele - Le Kruys
904S 923 923S
Lederzeele - Le Kruys
923 923S
Lederzeele - Place de l'Eglise
905S 923S
Lederzeele - Place de l'Eglise
905S 923S
Léon Blum (Arques)
6
Léon Blum (Hallines)
2
Les Papillons Blancs (Saint-Martin-LEZ-Tatinghem)
4
Les Papillons Blancs (Saint-Martin-LEZ-Tatinghem)
4
Les Peintres (Longuenesse)
2 3 6
Les Peintres (Longuenesse)
2 3 6
LEULINGHEM - Estrehem - Abri
4734 4735 4828
LEULINGHEM - Estrehem - F Abri
4734 4735 4828
LEULINGHEM - Mairie - Eglise - Abri
4734 4735
LEULINGHEM - Mairie - Eglise - N°1
4735 4828
Longuenesse - Allée des Bruyères - F Restaurant
4734
Longuenesse - Allée des Bruyères - Restaurant
4734
Longuenesse - Bruyères - Cimetière - Poteau
421 422
Longuenesse - Bruyères - F Cimetière - Poteau
421 422
Longuenesse - Campus Malassise
422
Longuenesse - Centre Aquatique
904
Longuenesse - Centre Aquatique - Quai A
421 422
Longuenesse - Centre commercial
421 422
Longuenesse - Centre Commercial
904 923
Longuenesse - Centre Commercial
904 923
Longuenesse - F Hôtel des Impôts
4735
Longuenesse - Gendarmerie - Côté Commerces
4735
Longuenesse - Gendarmerie - Face Commerces
4735
LONGUENESSE - Hôtel de Ville - F N°1
4735
LONGUENESSE - Hôtel de Ville - F N°7
4735
LONGUENESSE - Lycée Blaise Pascal - Abri
4734
Longuenesse - Route de Blendecques
904
Longuenesse - Route de Blendecques
904
Longuenesse - Route de Blendecques - Clinique
4734
Longuenesse - Route de Blendecques - F N°30
4734
Longuenesse - Route de Wisques - N°19
4735
Longuenesse - Route de Wisques - N°42
4735
Longuenesse - Université
904 923
Longuenesse - Université
904 904E 904S 923 923S
Lumbres - Avenue Chochoy - F N°72
422
Lumbres - Avenue Chochoy - N°74
422
Lumbres - Centre Aquatique
422
Lumbres - Centre Commercial - Stat. Lavage
422
Lumbres - Collège Albert Camus
4735 4736 4737 4738
Lumbres - Collège Notre Dame - F N°6
4735 4736 4737 4738
LUMBRES - Ecole Jules Guesde
4735 4736 4738
Lumbres - Gendarmerie - Abri
422
Lumbres - Gendarmerie - F Abri
422
Lumbres - Hameau de Liauwette - Abri
4735
Lumbres - Hameau de Liauwette - F Abri
4735
Lumbres - Hameau Les Alouettes - Abri
4738
Lumbres - Hameau Les Alouettes - F Abri
4738
Lumbres - La Poste - F Abri
422
Lumbres - Lycée Bernard Chochoy
4735 4736 4737 4738
Lumbres - Samette - Avant Intersection
422
Lumbres - Samette - Avant Rond-Point
422
Lynde - Chemin des Loups
929 929S
Lynde - Chemin des Loups
929 929S
Lynde - Le Dernier Sou
929 929S
Lynde - Le Dernier Sou
929 929S
Lynde - Le Gibet
929 929S
Lynde - Le Gibet
929 929S
Lynde - Maison Hermand
929S
Lynde - Maison Hermand
929S
Lynde - Place
929 929S
Lynde - Place
929 929S
Mairie (Clairmarais)
5
Mairie (Clairmarais)
5
Mairie (Saint-Martin-LEZ-Tatinghem)
5
Mairie (Saint-Martin-LEZ-Tatinghem)
5
Malhôve (Arques)
3
Malhôve (Arques)
3
MAMETZ - Crecques - F Monument aux Morts
4737
MAMETZ - Crecques - Monument aux Morts
4737
Mametz - Int Rue de la Gare - F N°41
4737 4748
Mametz - Marthes - Place - Abri
4737 4748
Mametz - Marthes - Place - F Abri
4737 4748
Mametz - Rue de la Gare - F N°23
4737 4748
Maréchal Leclerc (Blendecques)
6
Maréchal Leclerc (Blendecques)
6
Mathurin (Saint-Omer)
1 4 5
Mathurin (Saint-Omer)
4 5
Merckeghem - Beaufort
923S
Merckeghem - Beaufort
923S
Merckeghem - Château d'Eau
923S
Merckeghem - Ecole de Merckeghem
923S
Merckeghem - Ecole de Merckeghem
923S
Merckeghem - Place
904S 923 923S
Merckeghem - Place
923 923S
Millam - Bac
904S 922S 923S
Millam - Chapelle
923S
Millam - Chapelle
904S 923S
Millam - Maeghe
904S 923S
Millam - Moulin Sterckeman
904S 923S
Millam - Moulin Sterckeman
923S
1
2
3
4
5
6
...
8
Current local time in Saint-Omer (Europe/Paris):
2024-07-01 06:18:47
Directions
Stations
Lines