gtfs.pro
Search
Search
Map
News & Updates
Transport API
Sign In
Home
News & Updates
Contact us
Home
France
Hauts-de-France
Oise
Warluis - Routes
Location
49.389, 2.142
Local time
06:16:17
Timezone
Europe/Paris
DST started
31 Mar 2024 (Forward 1 hour)
DST ends
27 Oct 2024 (Back 1 hour)
Buses
522
Ligne 522
621
Ligne 621
Stops
Abbecourt - Gros poirier
621
Allonne - Cimetière
621
Beauvais Sud (Délie)
FlixBus-1707 FlixBus-1790
Blaise Pascal
7
Blaise Pascal
7
Briquebourg
522
Commessy
522
Délie
C2
Délie
3 7 NA
Délie
3 7
Délie
C2
Descartes
NA
Dr Schweitzer
3
Dr Schweitzer
3
Eglise
522
Eglise
522
Eglise (Ecole primaire)
526
Gare
522
Gare de Rochy-Condé
Creil-Beauvais-Abancourt
Gay Lussac
C2
Gay Lussac
C2
Industrie
7
Industrie
7
Kennedy
NA
L'épine
522
Merlemont
522
Moulin de Bracheux
5 7
Paré
3
Paré
3
RD 1001
522
Rochy-Condé
P32
rue Commesy
522
Therdonne - Wagicourt
606
Vessencourt
522
Villers-sur-There
522 526
Wagicourt
521 523
Wagicourt
521
Warluis - RD 1001
621
Current local time in Warluis (Europe/Paris):
2024-07-01 06:16:17
Directions
Stations
Lines