gtfs.pro
Search
Search
Map
News & Updates
Transport API
Sign In
Home
Country:
France
Feed:
gironde
List of stops
List of operators
News & Updates
Contact us
Home
France Feeds
gironde
Bus routes in feed gironde
Operators
Cars Régionaux 33 - Gironde
Operator Summary
Operator
Cars Régionaux 33 - Gironde
Website
nouvelle-aquitaine.fr
Timezone
Europe/Paris
Operators
Cars Régionaux 33 - Gironde
201
Bordeaux Buttiniere- Blaye
202
Bordeaux LES Aubiers - Blaye
210
ST Andre DE Cubzac - Laruscade
211
Blaye - ST Ciers SUR Gironde
212
Blaye - Jonzac
213
ST Andre DE Cubzac - ST Christoly DE Blaye
214
ST Andre DE Cubzac - Perissac
281
College DE ST Ciers SUR Gironde
282
College DE Peujard
283
College DE Marsas
301
Bordeaux Buttiniere - Libourne par ST Lo
302
Bordeaux Les Aubiers - Libourne par Rn89
303
Bordeaux Buttiniere - Beychac ET Caillau
304
Bordeaux Quinconces - Libourne - ST Emilion
310
Libourne - ST Andre DE Cubzac
313
Libourne - Villefranche DE Lonchat
314
Libourne - Puisseguin
315
Libourne - Francs
316
Libourne - Pellegrue
317
Libourne - Sauveterre
318
Libourne - Perissac
320
Libourne - ST Genes DE Fronsac
383
College DE Verac
401
Bordeaux Stalingrad - Branne par Sallebo
402
Bordeaux Stalingrad - Branne par Camarsa
403
Bordeaux Stalingrad - Sauveterre par Tar
404
Bordeaux Stalingrad - Creon
405
Bordeaux Quai Deschamps - Tabanac
406
Bordeaux Campus - Creon
407
Express Creon - Bordeaux
430
Express Blaye - Bordeaux
481
College DE Creon
501
Bordeaux Stalingrad - Langon
502
Bordeaux Peixotto - LA Brede
503
Bordeaux Peixotto - ST Symphorien
504
Bordeaux CHU Pellegrin - Hostens - ST Symphorien
505
Bordeaux Peixotto - Belin Beliet
506
Bordeaux Peixotto - Cabanac ET Villagrains
510
LA Reole - Sauveterre par Bagas
511
Langon - Grignols
512
Langon - Captieux
514
LA Reole - Sauveterre par Landerrouet
581
College DE Latresne
582
College DE Cadillac
601
Bordeaux - Lege CAP Ferret
602
Bordeaux Unitec - Cestas
610
Belin Beliet - Andernos LES Bains
611
Lacanau Ocean - Lege CAP Ferret
684
ETS College DE Lege
685
ETS Lycee Andernos
701
Bordeaux - LE Porge
702
Bordeaux - Lacanau
703
Bordeaux - Lesparre
704
Merignac - Avensan
705
Bordeaux - Pauillac
710
Bordeaux - Carcans
711
Lesparre - Hourtin
712
Lesparre - Grayan par Vendays
713
Lesparre - LE Verdon SUR Mer
715
Soussans - Lacanau Ocean
716
Macau - Lacanau Ocean
718
Vendays - LE Verdon
781
College DE Parempuyre
782
College D'Arsac
783
College LE Pian Medoc
784
ETS DE Lesparre Medoc
785
ETS DE Pauillac
2011
Renfort Bordeaux Buttiniere - Blaye
2021
Renfort Bordeaux LES Aubiers - Blaye
2101
Renfort ST Andre DE Cubzac - Laruscade
2121
Renfort Blaye - Pleine Selve
2141
Renfort ST Andre DE Cubzac - VAL DE Virvee
3011
Renfort Bordeaux - Libourne parst Loubes
3021
Renfort Bordeaux - Libourne par Rn89
3031
Renfort Bordeaux Buttiniere - Beychac ET Caillau
3101
Renfort Libourne - ST Andre DE Cubzac
3131
Renfort Libourne - Villefranche DE Lonch
3151
Renfort Libourne - Francs
3161
Renfort Libourne - Pellegrue
3171
Renfort Libourne - Sauveterre
3201
Renfort ST Andre DE Cubzac - Libourne
4011
Renfort Bordeaux - Branne Salleboeuf
4021
Renfort Bordeaux - Branne Camarsac
4031
Renfort Bordeaux Stalingrad - Targon
4041
Renfort Bordeaux Stalingrad - Creon
4051
Renfort Bordeaux Stalingrad - Tabanac
4071
Renfort Express Creon - Bordeaux
4782
Lycee DE Creon
5011
Renfort Bordeaux Stalingrad - Langon
5021
Renfort Bordeaux Peixotto - Labrede
5031
Renfort BX Peixotto - ST Symphorien
5051
Renfort Bordeaux Peixotto - Belin Beliet
6011
Renfort Bordeaux - Lege CAP Ferret
7021
Renfort Bordeaux - Lacanau
7031
Renfort Bordeaux - Lesparre
7041
Renfort Blanquefort - Arsac
7051
Renfort Bordeaux - Pauillac
7111
Renfort Naujac - Hourtin
Directions
Stations
Lines