Bus route 122S

A bus service operated by Fynbus. All data is available in GTFS feed: rejseplanen
Map
List of stops

    Hårslev Kirke (Nordfyn Kommune) ➞ DCU / Stenløsevej (Odense Kommune)

    Hårslev Kirke (Nordfyn Kommune)
    06:26
    Mosevej (Nordfyn Kommune)
    06:26
    Hårslev Skole (Nordfyn Kommune)
    06:27
    Branebjerg (Nordfyn Kommune)
    06:29
    Gamby (Nordfyn Kommune)
    06:32
    Axel Brahesvej (Nordfyn Kommune)
    06:33
    Zone92 (Nordfyn Kommune)
    06:37
    Veflinge Bystævnet (Nordfyn Kommune)
    06:37
    Veflinge (Nordfyn Kommune)
    06:38
    Havrekær (Nordfyn Kommune)
    06:40
    Lindebjerg (Nordfyn Kommune)
    06:41
    Zone 93 (Nordfyn Kommune)
    06:44
    Farstrup (Nordfyn Kommune)
    06:44
    Frugthaven (Nordfyn Kommune)
    06:46
    Åbakkevej (Nordfyn Kommune)
    06:48
    Morud Centret (Nordfyn Kommune)
    06:50
    Havrehedskolen (Nordfyn Kommune)
    06:51
    Langesøvej (Nordfyn Kommune)
    06:53
    Zone 94 (Nordfyn Kommune)
    06:57
    Rådyrvej (Odense Kommune)
    06:57
    Slukefter (Odense Kommune)
    06:58
    Billeshavevej (Odense Kommune)
    06:58
    Korup Skole (Odense Kommune)
    06:59
    Kalørvej / Rugårdsvej (Odense Kommune)
    07:00
    Elmevej (Odense Kommune)
    07:01
    Sandvadgyden (Odense Kommune)
    07:02
    Rugårdsvej 315 (Odense Kommune)
    07:03
    Zone 01 (Odense Kommune)
    07:03
    Tyrsbjergvej (Odense Kommune)
    07:03
    Villestofte Skovvej (Odense Kommune)
    07:04
    Fuglebakken / Rugårdsvej (Odense Kommune)
    07:05
    Tarupvej (Odense Kommune)
    07:06
    Vølvesvej (Odense Kommune)
    07:08
    Tarup Center (Odense Kommune)
    07:09
    Kornvej (Odense Kommune)
    07:11
    Bygmarksvej (Odense Kommune)
    07:12
    Jernbanevej (Odense Kommune)
    07:13
    Stadionvej (Odense Kommune)
    07:14
    Prinsesse Maries Allé (Odense Kommune)
    07:15
    Åløkke Allé (Odense Kommune)
    07:17
    Seniorhuset (Odense Kommune)
    07:18
    Ejlskovsgade (Odense Kommune)
    07:21
    OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
    07:28
    Th. B. Thriges Gade (Odense Kommune)
    07:30
    Hans Mules Gade (Odense Kommune)
    07:33
    Nyborgvej / Frederiksgade (Odense Kommune)
    07:36
    Benedikts Plads (Odense Kommune)
    07:39
    Munkebjergvej (Odense Kommune)
    07:42
    Tesdorpfsvej (Odense Kommune)
    07:43
    Munkebjerg Plads (Odense Kommune)
    07:43
    Chr. Sonnes Vej (Odense Kommune)
    07:43
    SDE Munkebjergvej (Odense Kommune)
    07:47
    Munkebjerg Park (Odense Kommune)
    07:50
    Folkebo / Niels Bohrs Allé (Odense Kommune)
    07:51
    Landbrugsvej (Odense Kommune)
    07:55
    DCU / Stenløsevej (Odense Kommune)
    07:57
    Timetable data from rejseplanen, 1 April 2024

    Fynbus

    Website
    Currency
    DKK